Limited Time SaleUS$18.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 216115036 | Release Date | 2026/04/19 | List Price | US$12.00 | Model Number | 216115036 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||




| Brand | KAMRUI |
|---|---|
| Color | BLACK |
| RAM Type | DDR5 RAM |
| Model Name | E3B |
| Style Name | H1 |
| Manufacturer | Shenzhen CYX Industrial Co., Ltd. |
| Memory Speed | 4800 MHz |
| Model Number | E3B |
| Video Output | HDMI, DisplayPort, VGA |
| BuiltIn Media | Monitor |
| Processor Brand | AMD |
| Processor Count | 8 |
| Processor Speed | 4.7 GHz |
| Total Usb Ports | 4 |
| CPU Model Number | AMD Ryzen 7 6800H |
| Operating System | OS |
| Processor Series | AMD R Series |
| Processor Socket | NO |
| Graphics Ram Type | DDR4 SDRAM |
| Hardware Interface | Ethernet, HDMI, USB 3.2 Gen 2 |
| Memory Clock Speed | 4800 MHz |
| Additional Features | Auto Power on |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon Graphics |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Buttons |
| RAM Memory Installed | 32 GB |
| Warranty Description | 1 |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR5 |
| Video Output Interface | HDMI |
| CPU Model Speed Maximum | 4.7 GHz |
| Connectivity Technology | Wi-Fi |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 32 GB |
| Ram Memory Maximum Size | 32 GB |
| Specific Uses For Product | Business |
| Total Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Component Outputs | 3 |
| Personal Computer Design Type | Mini PC |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form