Limited Time SaleUS$360.00 cheaper than the new price!!
| Management number | 209118561 | Release Date | 2026/03/29 | List Price | US$240.00 | Model Number | 209118561 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Category | |||||||||
General Brand: Lenovo Color: Cloud Grey Memory: 16GB DDR4-3200 RAM Storage: 512GB SSD M.2 PCIe NVMe Operating System: Windows 11 Processor Processor Manufacturer: Intel Processor Model: Core i3-N305 Processor Speed: Up to 3.8GHz with Turbo Boost Processor Cores: 8 Cores / 8 Threads Graphics GPU: Integrated Intel UHD Graphics Graphic Type: Integrated Graphics Display Screen Size: 23.8 Inches Diagonal Screen Type: IPS Anti-glare Resolution: 1920 x 1080 (Full HD) Brightness: 250 nits Color Gamut: 99% sRGB Design Form Factor: All-in-One Desktop Stand: Tilt Stand (-5° to 25°) Connectivity Wireless LAN: Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) Bluetooth: Bluetooth 5.2 Ethernet: Integrated Gigabit Ethernet (10/100/1000M) Ports & Slots 2 x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-A 2 x USB 2.0 Type-A 1 x HDMI-out 1.4b 1 x Headphone/Microphone Combo Jack (3.5mm) 1 x Ethernet (RJ-45) 1 x Kensington Security Slot Audio & Video Webcam: HD Camera Microphone: Integrated Mono Microphone Speakers: Dual 2W Speakers Audio Chip: High Definition (HD) Audio Power Power Supply: 65W Adapter (89% Efficiency) Physical Characteristics Dimensions (W x D x H): 21.23 x 7.3 x 16.65 inches Weight: Approximately 9.47 Pounds Included in the Box: All-in-One Desktop, Wireless Keyboard, Wireless Mouse, Power Adapter Additional Features Space-Saving All-in-One Design with Slim Bezels Fast SSD for Quick Boot and Application Loading Multiple Ports for Easy Expansion and Dual Monitor Support Modern Wi-Fi 6 for Reliable and High-Speed Wireless Connectivity Elegant Cloud Grey Finish to Complement Any Room
| UPC | 195477487086 |
|---|---|
| Brand | Lenovo |
| Color | 16GB RAM | 512GB SSD |
| Model Name | A24A100I3_v1 |
| Model Year | 2026 |
| Screen Size | 23.8 Inches |
| Display Type | LCD |
| Manufacturer | lenovo |
| Model Number | A24A100I3_v1 |
| BuiltIn Media | aio |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 8 |
| Processor Speed | 1.8 GHz |
| Video Processor | Intel |
| CPU Model Number | N305 |
| Processor Series | Core i3 |
| Graphics Ram Type | Shared |
| Additional Features | All-in-One Design, Bluetooth 5.2, HDMI Output, IPS Display, Wi-Fi 6 |
| Hard Disk Interface | PCIE x 4 |
| Graphics Description | Integrated |
| HumanInterface Input | Keyboard |
| RAM Memory Installed | 16 GB |
| Warranty Description | 30 day seller's warranty |
| Hard Disk Description | SSD |
| RAM Memory Technology | DDR4 |
| CPU Model Speed Maximum | 3.8 GHz |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Memory Storage Capacity | 1 TB |
| Ram Memory Maximum Size | 16 GB |
| Specific Uses For Product | Business, Home, Student |
| Display Resolution Maximum | 1920x1080 Pixels |
If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.
Correction Request Form